Zarządzanie

Zarządzanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Na czym ono polega? Zapewniamy bieżącą, pełną obsługę danego mieszkania, która polega na administracji oraz na kierowaniu wszelkimi pracami technicznymi,
a także konserwacyjnymi. Dzięki naszemu wsparciu, możesz być pewien, że powierzone nam lokum jest w najlepszych rękach. Z nami nie musisz się o nic martwić!

Meble na wymiar

Meble na wymiar

W naszej ofercie posiadamy również projekty mebli pod wymiar dla Twojego mieszkania, oraz zajmujemy się ich produkcją. Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę w tym zakresie. Oferujemy wykonanie wraz z montażem mebli, które możesz zaprojektować indywidualnie, według swoich potrzeb i wymagań. Podchodzimy do tego z niezwykłym zaangażowaniem i wyczuciem estetyki oraz dbamy
o zachowanie ergonomii.

Kredyty i ubezpieczenia

Kredyty i ubezpieczenia

Dbamy o Twoje finanse i dajemy Ci pełne poczucie bezpieczeństwa. Chciałbyś ubezpieczyć swoje mieszkanie ? A może chciałbyś kupić mieszkanie, ale nie posiadasz na to wystarczających funduszy? Umówimy Cię na spotkanie i zapoznamy z najlepszymi doradcami kredytowymi. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom w poszukiwaniach najlepszego rozwiązania kredytowego, które będzie indywidualnie dostosowane do ich potrzeb oraz możliwości.

Reklama oświetleniowa

Reklama oświetleniowa

Bądź bardziej widoczny dla swoich klientów! Specjalizujemy się we wszelkich rodzajach reklamy świetlnej. Dysponujemy, zaufanym zespołem specjalistów w tej dziedzinie. Doradzamy naszym Klientom w wyborze form, technologii, a także samej budowy. Neony, kasetony świetlne, billboardy i podświetlane panele to tylko kilka produktów z naszej szerokiej gamy reklam oświetleniowych. Dzięki nim nie pozostaniesz niezauważony przez klientów!

Biura dla deweloperów

Oferta dla deweloperów

Jesteś deweloperem, który właśnie wybudował nowe osiedle lub szuka klientów dla swoich apartamentów? GoodInvest to specjaliści, którzy pomogą znaleźć Ci nowych lokatorów! zamieszkają w Twojej inwestycji. Zajmujemy się pozyskiwaniem potencjalnych klientów, którzy są gotowi wprowadzić się jak najszybciej do nowo powstałych osiedli. Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Przekonaj się sam jakie to proste i oddaj swoje powierzchnie mieszkaniowe w ręce specjalistów w swojej dziedzinie!

Projekt wnętrz

Projekt wnętrz

Współpracujemy z zespołem młodych, kreatywnych architektów, którzy zajmują się całościowymi projektami aranżacji wnętrz. Przygotujemy kompleksowy projekt i zadbamy także o realizację najdrobniejszych szczegółów. Zajmujemy się również przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu pod względem wizualnym. Wykonujemy także projekty dla deweloperów, takie jak projekty koncepcyjne, pokazowe, a także wizualizacje wnętrz. Prowadzimy konsultacje i doradzamy w zakresie architektury czterech ścian.

Compare listings

Porównać